جمعه , ۹ آبان ۱۳۹۹
آخرین مطالب

نمایشگاه کتاب

معرفی کتاب های جشنواره رضوی در قالب نمایشگاه در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی مهریز

dvc2_20190523_090901_001

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز در جهت معرفی کتاب های نهمین جشنواره ملی کتابخوان رضوی نمایشگاهی با موضوع آشنایی با زندگی و سیره امام رضا(ع) برگزار کرد.  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز بیان کرد: این نمایشگاه که در روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت و به ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری نمایشگاه کتاب جشنواره رضوی

IMG_20190514_103731

ادامه مطلب »

گزارش تصویری نمایشگاه کتاب رمضان

۲۰۱۹۰۵۰۶_۰۸۰۱۱۳

ادامه مطلب »

گزارش تصویری نمایشگاه پوستر و کتاب شهید مطهر

IMG_20190428_135356_750

ادامه مطلب »

گزارش تصویری از نمایشگاه پوستر طوفان شن به مناسبت واقعه طبس

۲۰۱۹۰۴۲۵_۰۹۵۰۱۵

ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب شعبانیه

IMG_20190408_165328

به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و فرخنده سالروز ولادت سرداران کربلا: حضرت امام حسین (ع), حضرت ابوالفضل (ع), و حضرت امام سجاد (ع), و همچنین ولادت حضرت مهدی (ع) نمایشگاهی از کتب مربوطه در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است. ادامه مطلب »

برگزاری نمایشگاه کتاب و پوستر با موضوع پیشگیری از اعتیاد در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی مهریز

IMG_20181224_082444_450

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی با شعار «نه به اعتیاد با خواندن کتاب»، کتاب ها و پوسترهای پیشگیری از اعتیاد را به صورت نمایشگاهی در معرض دید مراجعان قرار داد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، به همت کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری، نمایشگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد صبح روز یکشنبه در محل کتابخانه عمومی مجتمع دایر ... ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب با موضوع محرم در کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری برپاشد

۲۰۱۸۰۹۱۷_۰۸۵۴۲۹

مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری از برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع محرم در کتابخانه خبر داد. مهدی معتمدی با اشاره به دایر بودن یک هفته ای این نمایشگاه گفت: به کارگیری فرهنگ عاشورا، مستلزم مطالعه و کاوش در اخلاق دینی و معرفتی این حماسه بزرگ دینی است. وی افزود: این نمایشگاه، شامل کتابهایی در موضوع زندگی امام حسین(ع)، سیره، ... ادامه مطلب »

نمایشگاه کتب فاطمیه

IMG_4498

با توجه به نزدیک شدن به سالروز شهادت حضرت فاطمه (ع) نمایشگاهی از کتب مربوط به زندگی و سیره این بانوی نمونه در کتابخانه دایر می باشد. ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب فجر

IMG_4395

به مناسبت دهه فجر، نمایشگاهی از کتب مربوطه در معرض دید مراجعان قرار گرفت.   ادامه مطلب »