دوشنبه , ۶ بهمن ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: شهریور ۱۳۹۳

بازدید فرماندار و معاون فرماندار مهریز از کتابخانه عمومی بقیه الله

DSC07104-

بازدید فرماندار و معاون فرماندار از کتابخانه عمومی بقیه الله شهرستان مهریز سید محمد رستگاری، فرماندار و محمد زارع، معاون فرماندار شهرستان مهریز، روز دوشنبه مورخ 17/6/1393 از کتابخانه عمومی بقیه الله بازدید نمودند. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، رستگاری، فرماندار در این بازدید که در راستای مشکلات و مسائل به وجود آمده در کتابخانه ... ادامه مطلب »

بازدیدهای سرزده هیات اعزامی نهاد کتابخانه‌ها راهگشای امید از دست رفته کتابداران یزد

پنجشنبه گذشته، وزیرپور و صحاف به نمایندگی از علیرضا مختارپور، در سفری یک ‌روزه و سرزده به شهر یزد رفتند. سفری که نتیجه‌اش بازدید از ۹ کتابخانه یزد بود. سفری برای بازگشت امید از دست رفته کتابداران این شهر.   به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور،‌ سفرها و بازدیدهای علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ... ادامه مطلب »

بازدید فرماندار از کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز به مناسبت هفته دولت

DSC07104-

  فرماندار شهرستان مهریز، صبح روز سه شنبه، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند از کتابخانه های عمومی این شهر دیدن کرد. به گزارش ستاد گرامیداشت هفته دولت در مهریزو نقل ازروابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، سید محمد رستگاری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی در سومین روز از هفته دولت از پنج کتابخانه عمومی ... ادامه مطلب »