چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: آذر ۱۳۹۳

تقدیر از کتابدار مهریزی در همایش تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان مهریز

تقدیر از کتابدار مهریزی در همایش تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان مهریز همایش تجلیل از پژوهشگران برتر مهریزی در هفته پژوهش، صبح روز پنجشنبه در سالن فرمانداری شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، این همایش که با حضور فرماندار و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و تعدادی از مسئولین و پژوهشگران برتر ... ادامه مطلب »

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز با نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی

DSC07729

دیدار  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز با نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی صبح روز دوشنبه 24 آذر ماه سالجاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز،در این دیدار دخیل عباس زارعزاده، نماینده مردم شهرستان ... ادامه مطلب »

تشکیل کلاس درس مهد قرآن کریم اهل بیت (ع ) در کتابخانه شهید مطهری

CAM00187

مهد قرآن کریم اهل بیت صبح چهارشنبه 93/9/18 کلاس درس خود را در کتابخانه شهید مطهری برگزار کردند. این کلاس که با حضور نونهالان و مربیانشان در بخش کودک کتابخانه تشکیل شد با قصه گویی ادامه یافت و در آخر با نقاشی به پایان رسید. در ضمن بهترین نقاشی های کشیده شده در بخش کودک کتابخانه به نمایش گذاشته شده ... ادامه مطلب »

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز بالاترین رتبه را به لحاظ شاخص های کتابخانه ای به خود اختصاص داد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز بالاترین رتبه را به لحاظ شاخص های کتابخانه ای به خود اختصاص داد. در هفته ای که گذشت مدیر کل و کارشناسان امور کتابخانه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی سفری چهار روزه از تمامی کتابخانه های استان یزد دیدن کردند. در این بازدیدها کارشناسان به ارزیابی وضعیت کتابخانه ها ی شهری و ... ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه قصه گویی و نقاشی با حضور پرشور نونهالان جامعه القرآن مزویرآباد در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان مهریز

IMG_0687

نونهالان جامعه القرآن مزویرآباد یکشنبه مورخ 93/9/9 ضمن حضور در کتابخانه عمومی شهید مطهری  در کلاس قصه گویی شرکت کردند, سپس مسابقه نقاشی با موضوع قصه نقل شده برگزار گردید. در پایان به هر کدام از این عزیزان یک جلد کتاب قصه به عنوان یادبود اهدا گردید. نکته قابل توجه همراهی پرشور مادران با فرزندان خود در کتابخانه بود. ادامه مطلب »