جمعه , ۹ آبان ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: مهر ۱۳۹۴

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در کتابخانه عمومی مهر بهادران مهریز

۱

به مناسبت هفته دفاع مقدس، کتابخانه عمومی مهر بهادران نمایشگاه کتاب با موضوع “دفاع مقدس در آینه کتاب” برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز،مریم منگلی، مسئول کتابخانه عمومی مهر بهادران شهرستان مهریز در این رابطه گفت:هفته دفاع مقدس فرصت مغتنم و باارزشی برای معرفی کتب دفاع مقدس و زندگینامه شهدا و ایثارگران به مراجعین ... ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه نقاشی متری در کتابخانه عمومی سمسار

عکس۰۹۱۷

به مناسبت دهه امامت و ولایت ,با حضور اعضای کودک و نوجوانان کتابخانه عمومی سمسار , مسابقه نقاشی متری برگزار شد. در این مسابقه بیش از ۴۰ نفر از کودکان و نوجوانان شرکت داشتند. همچنین در این مراسم برنامه ی قصه گویی برگزار شد. در پایان به شرکت کنندگان جوایزی از سوی علی اصغر سمسار یزدی, خیر و موسس کتابخانه ... ادامه مطلب »

برگزاری سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز در سال جاری

۲

سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز روز شنبه ۲۸ شهریور ماه با حضور فرماندار در کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شد. در این جلسه محمد رستگاری, فرماندار شهرستان مهریز با تاکید بر اهمیت کتابخوانی و نقش خاص مسئولین و نهادهای فرهنگی در زمینه اجرایی نمودن  برنامه هایی در قالب همایش ها,نشست های معرفی کتاب و معرفی کتابخوانان برتر ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری نماشگاه تازه های کتاب و کتب مربوط به موضوع حج در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان مهریز

CAM00082

فرا رسیدن عید سعید قربان پیشاپیش مبارک.   ادامه مطلب »