چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: اسفند ۱۳۹۴

تعامل هر چه بیشتر کتابخانه های عمومی و شهرداری مهریز

ketabkhane-941202.JPG

صبح روز یکشنبه دوم بهمن ماه، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز با شهردار جدید شهر دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز،سعید قریشی ؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز ضمن تبریک انتصاب سعید شایگان به عنوان شهردار مهریز، در این نشست بر تعامل هر چه بیشتر بین این دو ... ادامه مطلب »

برگزاری پنجمین نشست کتابخوان مدرسه ای در مدرسه عصمتیه روستای عصمت آباد شهرستان مهریز

DSC093900

پنجمین نشست کتاب‌خوان مدارس شهرستان مهریز با همکاری کتابخانه های روستایی شهدای خورمیز و سمسار ، صبح روز سه شنبه ۲۷ بهمن ماه در دبستان عصمتیه روستای عصمت آباد شهرستان مهریز برگزار شد. در این نشست که با حضور بخشدار مرکزی شهرستان،جانشین ناحیه مقاومت بسیج ،رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی و آموزش و پرورش , کارشناس روابط عمومی و بانوان فرمانداری ... ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب ” بانوی اسوه صبر و استقامت ” در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان مهریز

DSC09369

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب” بانوی اسوه صبر و استقامت “نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، در این نمایشگاه که از روز یک شنبه ۲۵ بهمن به مدت یک هفته دایر می باشد،  ۱۵ عنوان کتاب‌هایی که درباره حضرت زینب(س) در کتابخانه ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت دهه فجر در کتابخانه مهر بهادران

۲۰۱۶۰۲۰۹_۱۲۳۴۰۴

ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه نقاشی ۲۰ آفرین در کتابخانه عمومی سمسار شهرستان مهریز

ک ۰۱۲

به مناسبت دهه فجر و در نهمین روز از این ایام, صبح روز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه, مسابقه نقاشی ۲۰ آفرین با حضور بیش از ۴۰ از نفر کودکان عضو کتابخانه عمومی سمسار در محل این کتابخانه برگزار شد. در ادامه این برنامه, اکرم دهقان, مسئول کتابخانه عمومی سمسار، ضمن تبریک ایام دهه فجر ،به معرفی بخش های کتابخانه ... ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی کودک در کتابخانه عمومی مسجد امام حسین (ع) شهرستان مهریز

۲۰۱۶۰۲۰۸_۱۰۴۴۰۸

به مناسبت دهه فجر , صبح روز دوشنبه ۱۹ بهمن, مسابقه نقاشی کودک به همراه معرفی کتاب و قصه گویی داستان های انقلاب برگزار شد. گفتنی است در این مراسم چهل نفر از دانش آموزان مقطع پیش دبستانی مدرسه پسرانه شیخ طوسی جهت شرکت در مسابقه نقاشی حضور داشتند. همچنین در این مراسم, کتاب “رازهای بهاری” نوشته امیر حسین زمانپور توسط ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری جشن کتاب انقلاب

DSC09334444444444

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز, در ششمین روز از ایام الله ذهه فجر و به همین مناسبت ،جشن کتاب انقلاب را برگزار کرد. این مراسم که با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان همراه بود با استقبال چشمگیر روبرو شد.اجرای برنامه نمایشنامه خوانی، اجرای نمایش عروسکی، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز از ... ادامه مطلب »

برگزاری نشست کتابخوان در کتابخانه روضه الشهداء میرک آباد شهرستان مهریز

DSC09308مممممممممم

  صبح روزپنج شنبه ۱۵ بهمن و در چهارمین روز دهه مبارکه فجر و با همکاری کتابخانه های روستایی شهرستان مهریز, نشست کتابخوان در کتابخانه روضه الشهداء میرک آباد شهرستان مهریز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز , این نشست که به مناسبت دهه فجر در کتابخانه روضه الشهدا و با استقبال جمع کثیری ... ادامه مطلب »

مراسم اختتامیه کلاس کار با سفال در کتابخانه عمومی بقیه الله

DSC0930344444444444444444

در سومین روز از ایام الله دهه فجر، مراسم اختتامیه کلاس کار با سفال کتابخانه عمومی بقیه الله برگزار شد. در این مراسم از چهارده نفر از دانش آموزان هنرجوی کلاس با اهدای جوایز تقدیر شد. گفتنی است نمایشگاه کار با سفال در بخش کودک کتابخانه عمومی بقیه الله در ایام دهه فجر برای بازدید علاقمندان دایر می باشد. ادامه مطلب »

به مناسبت دهه فجربرگزاری مسابقه نقاشی با حضور دانش آموزان دبستان ام لیلی در کتابخانه مجتمع فرهنگی

DSC09242ممم

  به مناسبت دهه فجر، کتابخانه مجتمع فرهنگی و هنری با همکاری دبستان ام لیلی اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی نمود. کتابخانه مجتمع فرهنگی و هنری به مناسبت دهه فجر ، مسابقه نقاشی ویژه کودکان با همکاری دبستان ام لیلی برگزار نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز،در این مسابقه بیش از ۵۰ نفر از دانش ... ادامه مطلب »