چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: خرداد ۱۳۹۶

برگزاری جلسه مثنوی خوانی

IMG_3493

دومین جلسه مثنوی خوانی صبح روز پنج شنبه مورخ چهارم خرداد ماه برگزار گردید. این جلسه که با حضور جمعی از دوست داران ادب فارسی برگزار شد، استاد گرانقدر آقای خواجه علی به شرح و توضیح قسمت های از دفتر دوم مثنوی پرداخت. ادامه مطلب »

برگزاری نمایشگاه کتاب های منتخب خرداد به همراه معرفی

با فرارسیدن خردادماه نمایشگاهی از کتاب های منتخب به همراه معرفی آن ها در کتابخانه دایر می باشد. این نمایشگاه که تا پایان خرداد دایر می باشد شامل کتاب های مسیح کردستان: نصرت الله محمود زاده، آواز بلند: نوشته علی اصغر عزتی پاک، غنچه دلتنگ: نوشته حسین سیدی، صراط: نوشته علی صفایی حایری می باشد. ادامه مطلب »

برپایی نمایشگاه کتب جشنواره رضوی

با شروع هفتمین جشنواره کتابخوان رضوی کتاب های مربوط به این جشنواره در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است. ۱۰ قصه از امام رضا (ع), امام رضا (ع) و زندگی, بانوی ملکوت, چلچراغ شیراز, ماه غریب من, و مهارت های زندگی در سیره رضوی کتاب های این جشنواره را تشکیل می دهند. لازم به ذکر است این مسابقه هم ... ادامه مطلب »

برگزاری پنجمین نشست کتابخوان مدرسه ای

IMG_3459

پنجمین نشست کتابخوان مدرسه ای با حضور دانش آموزان دوره اول متوسطه دخترانه فاطمیه برگزار گردید. در این نشست خانم ها مطهره زارع بیدکی،فاطمه زارع بیدکی، فاطمه زاده مهریزی، فاطمه اکبری, نازیلا رخشانی به ترتیب کتاب های شهر خدا رمضان و رازهای روزه داری: نوشته علی رضا پناهیان ، صد و یک پرسش و پاسخ در باره پزشکان و داروسازان بزرگ: نوشته حسن سالاری، علم ... ادامه مطلب »

اولین نشست کتابخوان سال جاری با عنوان شهید مطهر

IMG_3418

اولین نشست کتابخوان سال ۱۳۹۶ با عنوان شهید مطهر و به مناسبت روز معلم برگزار شد. در این نشست که تعدادی از معلمان و کتابداران حضور داشتند کتابهای انسان کامل، داستان راستان، آینده انقلاب اسلامی، باباگوریو به ترتیب توسط الهه صادق زاده، شیخ روح الله زارع بیدکی، سید سعید سیدرضایی و مهدی معتمدی معرفی شدند. ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب به مناسبت اعیاد شعبانیه

IMG_3422

با توجه به فرارسیدن اعیاد شعبانیه: تولد امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل و امام سجاد (ع) نمایشگاهی از کتب مربوط به زندگانی و سیره این بزرگان دایر شده است. فرهنگ سخنان امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع)، گذار از فتنه و… از جمله کتابهای این نمایشگاه می باشد. گفتنی است این نمایشگاه تا اواخر اردیبهشت دایر می باشد. ادامه مطلب »