چهارشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: مرداد ۱۳۹۶

برگزاری نشست مثنوی خوانی

IMG_3625

نشست مثنوی خوانی این هفته که با حضور جمعی از عاشقان مولانا و ادبیات فارسی برگزار شد به ادامه داستان پادشاه و سه پسرش پرداخته شد. گفتنی است این داستان در دفتر پنجم مثنوی قرار دارد و با بیت زیر شروع می شود: آمد از حق سوی موسی این عتاب                     ... ادامه مطلب »

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت

IMG_3608

به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت نمایشگاهی از کتب مربوط به سیره و زندگانی حضرت معصومه سلام الله علیها و امام رضا (ع) دایر می باشد. گفتنی است دهه کرامت دهه اول ماه ذی قعده می باشد که شروع آن با تولد حضرت معصومه(س) و پایانش با تولد امام هشتم ما شیعیان می باشد.   ادامه مطلب »

برگزاری نشست کتابخوان تیرماه

IMG_3595

نشست کتابخوان تیرماه کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری امروز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ برگزار گردید. در این نشست به ترتیب کتاب های عباس دست طلا, صبح ساحل, شازده حمام, و سرشت و سرنوشت توسط خانم حدیثه هاشمی دخت شیرازی, مهدی معتمدی, ایمان مطهری نیا, و محمد زارع بیدکی معرفی گردید. ادامه مطلب »

برگزاری نشست مثنوی خوانی

IMG_3576

نشست این هفته مثنوی خوانی با حضور مشتاقان شعر و ادب فارسی تشکیل گردید. در این نشست استاد خواجه علی داستان پادشاه و سه پسرش را از دفتر ششم انتخاب کردند. این داستان با بیت: شاهی شاه را بد سه پسر, هر سه صاحب فطنت و صاحب نظر شروع می شود. این داستان در باره پادشاهی است که سه پسر ... ادامه مطلب »

برگزاری نمایشگاه کتاب با عنوان حجاب و عفاف

IMG_3573

به مناسبت فرارسیدن هفته حجاب و عفاف نمایشگاهی از کتب مربوط به این موضوع دایر می باشد. حریم عفاف, راز حجاب, پوشش زن در گستره تاریخ, حریم ریحانه, حجاب و حقوق زن و … از جمله این کتاب ها می باشد. ادامه مطلب »

جمع خوانی کتاب بهشتی از زبان بهشتی

IMG_3571

صبح امروز سه شنبه مورخ سیزدهم خرداد ماه جمع خوانی کتاب بهشتی از زبان بهشتی صورت گرفت. ادامه مطلب »