چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: مهر ۱۳۹۶

به مناسبت هفته ملی کودک: بازدید دانش آموزان دبستان دخترانه شاهد

IMG_3938

به مناسبت هفته ملی کودک دانش آموزان دوره دوم ابتدایی دخترانه شاهد از بخش کودک کتابخانه بازدید نمودند. اجرای کلاس قصه گویی, اهدای جایزه و عضویت از دیگر برنامه های این بازدید بود. ادامه مطلب »

بازدید از مهد کودک یکتا به مناسبت هفته ملی کودک

IMG_3909

با توجه به فرارسیدن هفته ملی کودک صبح روز چهارشنبه مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری از مهدکودک یکتا بازدید کردند و ضمن دیدار و گفتگو با مسئولان مهد از آن ها جهت فراهم آوردن تمهیدات برای حضور نونهالان و کودکان این مهد برای حضور در کتابخانه و همکاری جهت انجام کارهای فرهنگی دعوت نمودند.   ادامه مطلب »

برگزاری نشست مثنوی خوانی مهر

IMG_3896

نشست مثنوی خوانی مهرماه با حضور جمعی از دوست داران شعر و ادب پارسی برگزار گردید. در این نشست بحث پیرامون امام حسین (ع) بود. مولانا دوبار در مثنوی و سه بار در غزلیات پیرامون امام حسین صحبت کرده است. نگاهی که او به عاشورا و کربلا دارد یک نگاه عاشقانه است. او امام حسین را یک انسان کامل و ... ادامه مطلب »

جمع خوانی کتاب برج قحطی

IMG_3885

کتاب برج قحطی، نوشته هادی حکیمیان جمع خوانی شد. این کتاب در ۱۰ فصل، بخشی از مبارزات و تاریخ اجتماعی مردم یزد را در اواخر دوره قاجار و دوره پهلوی روایت می کند. در این کتاب، تلاش شده در کنار برخی از آداب، رسوم و فرهنگ غنی مردمان دارالعباده، اصطلاحات و واژه های بومی و محلی یزد نیز به مخاطب ارائه ... ادامه مطلب »