شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: آذر ۱۳۹۶

برگزاری نشست مثنوی خوانی به مناسبت هفته کتاب

IMG_4239

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نشست مثنوی خوانی در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ برگزار گردید. در این نشست داستان ابراهیم ادهم مورد بحث قرار گرفت. ابراهیم ادهم از عرفای قرن دوم هجری است که قبل از آن شاهزاده بلخ بود ولی ملک و سلطنت را رها کرد و پیشه عرفان جست و خود عارفی بلند مرتبه شد. این داستان ... ادامه مطلب »

اجرای قصه گویی با حضور دانش آموزان دختر دبستان حاجی حسن

IMG_4214

امروز دوشنبه مورخ بیست و نهم آبان ماه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی دانش آموزان دبستان دخترانه حاجی حسن از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند. اجرای قصه گویی از برنامه های جنبی این بازدید بود. ادامه مطلب »

اجرای برنامه قصه گویی با حضور دانش آموزان مدارس سما و دانش

IMG_4195

صبح روز پنج شنبه دانش آموزان رده دوم ابتدایی پسرانه سما و دانش از کتابخانه بازدید کردند. اجرای قصه گویی و معرفی و بازدید از بخش های مختلف کتابخانه از برنامه های جانبی این بازدید بود. ادامه مطلب »

همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

IMG_4161

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی همایش دوچرخه سواری با شعار: سلامت جسم با ورزش, سلامت روح با کتاب و کتابخوانی صبح روز پنج شنبه برگزار گردید. اهدای کتاب و ثبت عضویت رایگان و پذیرایی از دیگر فعالیت های این برنامه بود.   ادامه مطلب »

بازدید معاون فرماندار و دیگر مسئولین فرمانداری

IMG_4153

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی معاون فرماندار و دیگر مسئولین فرمانداری شهرستان از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند. ادامه مطلب »

مسابقه نقاشی با حضور نونهالان مهدکودک یکتا

IMG_4117

در پنجمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی مسابقه نقاشی با موضوع کتاب و کتابخوانی برگزار شد. نونهالان مهدکودک یکتا در این روز ضمن کشیدن نقاشی  از بخش های مختلف کتابخانه  بازدید کردند و  همچنین داستانی برای آن ها قصه گویی شد. ادامه مطلب »

چهارمین روز هفته کتاب: اجرای قصه گویی

IMG_4090

چهارمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی با بازدید دانش آموزان دبستان و پیش دبستانی شهید شکرالله زارعین همراه بود. گفتنی است قصه گویی, معرفی بخش ها و فعالیت ها, و عضویت در کتابخانه از برنامه های جانبی این بازدید بود. ادامه مطلب »

اجرای قصه گویی برای دانش آموزان ام لیلی

IMG_4076

به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی برنامه قصه گویی برای دانش آموزان رده سوم دبستان دخترانه ام لیلی برگزار گردید. گفتنی است داستان هایی از دو کتاب راز مثل های ما نوشته محمد میرکیانی و قصه ما مثل شد نوشته محمد میرکیانی به ترتیب توسط مهدی معتمدی و ایمان مطهری نیا قصه خوانی گردید. بازدید دانش آموزان از بخش ... ادامه مطلب »

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی: بازدید دانش آموزان رده دهم دوره متوسطه از کتابخانه

IMG_4030

با توجه به فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی دانش آموزان دختر رده دهم دوره متوسطه فاطمیه به همراه مربی پرورشی خود از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند.   ادامه مطلب »

برگزاری نمایشگاه کتاب میهمان طوس

IMG_4017

با توجه به نزدیک بودن ایام سوگواری وفات حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام رضا (ع) نمایشگاهی از کتب مربوط به سیره این دو معصوم با عنوان میهمان طوس در کتابخانه دایر می باشد. ادامه مطلب »