چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: دی ۱۳۹۶

برگزاری نشست مثنوی خوانی

IMG_4300

مثنوی خوانان بار دیگر گرد هم آمدند و داستانی دیگر از ذهن نورانی مولانا را مورد بررسی قرار دادند. ” داستان هلال پنداشتن آن شب خیال را در عهد عمر از دفتر دوم” این داستان ماجرای شخصی را بیان می‌کند که در زمان خلیفه دوم در شب اول ماه رمضان به دنبال هلال ماه می گشت. وقتی آن شخص به ... ادامه مطلب »

جمع خوانی دی ماه از کتاب غروب خورشید در سامرا

IMG_4283

کتاب غروب خورشید در سامرا نوشته محمدرضا بایرامی می باشد که به زندگی نامه امام حسن عسکری (ع ) می پردازد. این کتاب امروز یکشنبه سوم دی ماه جمع خوانی گردید. این کتاب که از مجموعه چهارده آفتاب است سعی دارد با روایت شیرین و دلپذیر از زندگی چهارده معصوم علیه السلام رازهای محبوبیت و شکوه آسمانی آنان را روشن سازد. ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه دوستانه فوتسال

IMG_4278

به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره ۳۱۳ شهید والامقام مهریز مسابقه دوستانه فوتسال بین دو تیم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز و پایگاه بسیج شهید دستغیب برگزار گردید. قابل ذکر است که آقای حمید بهزاد پور دروازه بان ملی پوش تیم ساحلی به عنوان میهمان ویژه در استادیوم حضور داشتند. تیم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز با ارائه ... ادامه مطلب »

جمع خوانی آذرماه

IMG_4269

جمع خوانی کتاب کوچک جنگلی نوشته امیرحسین فردی صورت گرفت. گفتنی است این کتاب به داستانی از زندگی و مبارزات میرزا کوچک خان جنگلی می پردازد که توسط انتشارات قدیانی به چاپ رسیده است. ادامه مطلب »

برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای

IMG_4252

نشست کتابخوان مدرسه ای آذرماه در مدرسه دخترانه دوره دوم متوسطه فاطمیه برگزار گردید. در این نشست خانم ها مریم زارع، الناز زارع، زهره شیرزاده،فاطمه محمودی و نگین السادات حسینی به ترتیب کتاب های میراث فرهنگی نوشته مسعود جوادیان،شاهنشاهی ساسانی نوشته تورج دریایی، جریان ها و سازمان های مذهبی- سیاسی ایران نوشته رسول جعفریان، تاریخ تحولات سیاسی و روابط خارجی ... ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته وحدت

IMG_4266

همزمان با ایام ولادت باسعادت پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و رئیس مذهب تشیع حضرت امام صادق (ع) هفته وحدت، یک نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه مجتمع فرهنگی و هنری برگزار شد. ادامه مطلب »