چهارشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: بهمن ۱۳۹۶

برگزاری نشست قصه گویی به مناسبت فرارسیدن دهه فجر

IMG_4405

با توجه به در پیش بودن دهه مبارک فجر و آغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی نشست قصه گویی با حضور نونهالان دارالثقلین برگزار گردید. ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب فجر

IMG_4395

به مناسبت دهه فجر، نمایشگاهی از کتب مربوطه در معرض دید مراجعان قرار گرفت.   ادامه مطلب »

جمع خوانی کتاب لحظه های انقلاب

IMG_4392

همزمان با آغاز دهه فجر کتاب لحظه های انقلاب نوشته محمود گلابدره ای جمع خوانی شد. در این کتاب، لحظه های انقلاب به شکل گزارش نویسی است و به معنای واقعی تلفیقی از روایت و قصه نویسی دارد و نکته قوی که در این کتاب مشاهده می شود نزدیک بودن به واقعیات است. این کتاب مستند گونه ای است از ... ادامه مطلب »

نشست کتابخوان مدرسه ای دی ماه ۹۶

IMG_4378

امروز سه شنبه مورخ ۲۶ دی ماه نشست کتابخوان در دبستان پسرانه دانش برگزار گردید. در این نشست ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان قرآئت گردید. سپس در باب نشست های کتابخوان توضیحاتی برای دانش آموزان ارائه گردید و در ادامه دانش آموزان: امیر محمد نظیری پور، سید امیر مهدی مدرسی، پرهام ابوئی، عرفان ... ادامه مطلب »

دومین نشست مثنوی خوانی دی ماه ۹۶

IMG_4308

در این نشست، داستان سجده کردن یحیی در شکم مادر مسیح مورد بررسی قرار گرفت. این داستان، این مطلب را بیان می کند که یحیی علیه السلام زمانی که در شکم مادر بود به حضرت مسیح که او نیز در شکم مریم بود سجده کرد. مادر یحیی به مریم در نهفت پیش تر از وضع حمل خویش گفت مولانا بعد ... ادامه مطلب »