شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: اسفند ۱۳۹۶

جمع خوانی کتاب زندگانی فاطمه زهرا(س)

IMG_4506

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، جمع خوانی کتاب زندگانی فاطمه زهرا (س) صورت گرفت. موضوع این کتاب، گزارشی از زندگانی دختر پیغمبر است. بزرگ ترین بانوی اسلام فاطمه یا فاطمه زهرا (س). ولی خواننده خواهد دید، آن چه در این مجموعه فراهم آمده تنها سرگذشت زندگی شخصی نیست، رویدادهایی است آموزنده و عبرت آمیز؛ هر چند گزارش زندگی ... ادامه مطلب »

نمایشگاه کتب فاطمیه

IMG_4498

با توجه به نزدیک شدن به سالروز شهادت حضرت فاطمه (ع) نمایشگاهی از کتب مربوط به زندگی و سیره این بانوی نمونه در کتابخانه دایر می باشد. ادامه مطلب »

برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای بهمن ماه ۹۶

IMG_4432

به مناسبت دهه فجر، نشست کتابخوان مدرسه ای در کتابخانه مجتمع برگزار گردید. در این نشست، ضمن گرامیداشت دهه فجر و معرفی برنامه های کتابخانه به مناسبت این دهه، کتابهای از طلوع طاهریان تا غروب خوارزمشاهیان نوشته رسول جعفریان، تاریخ جهانگشای جوینی نوشته عطاملک جوینی، لحظه های انقلاب نوشته سید محمود گلابدره ای، بازتاب جهانی انقلاب اسلامی نوشته منوچهر محمدی، برهه انقلاب در ایران نوشته ... ادامه مطلب »

به مناسبت دهه فجر: بازدید امام جمعه محترم شهرستان از کتابخانه

IMG_4478

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر امام جمعه محترم شهرستان به همراه جمعی دیگر از مسئولان شهرستان از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری بازدید کردند.   ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه فوتبال به مناسبت دهه فجر

IMG_20180131_201836

به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقه دوستانه فوتسال بین دو تیم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز و آموزش و پرورش برگزار گردید. گفتنی است این مسابقه در پایان با برد تیم اداره کتابخانه های عمومی پایان پذیرفت. ادامه مطلب »

برگزاری نشست مثنوی خوانی با رنگ و بوی دهه فجر

IMG_4470

  باردیگر کلاس مثنوی در عرصه وجود برپا گشت و مثنوی خوانان ابیات عمیق و عرفانی مولانا را کند و کاو کردند و تقرب خود را به خدای خویش بیشتر… در این جلسه داستان “جستن آن درخت کی هرکه میوه آن درخت خورد نمیرد “از دفتر دوم مورد بررسی قرار گرفت.این داستان بدین شرح است: روزی دانایی گفت که در ... ادامه مطلب »

برگزاری کارگاه روش تحقیق

IMG_4446

در راستای افزایش بهره وری و کیفیت آموزشی دانش آموزان دبیرستان دخترانه فاطمیه، کارگاهی با عنوان روش تحقیق، ویژه دانش آموزان برگزار گردید. در این کارگاه، شرکت کنندگان با سرفصل های اساسی این مبحث که شامل: (روش تحقیق، معرفی روش تحقیق، انواع روش تحقیق، ملزومات یک روش تحقیق علمی و نتیجه گیری) آشنا شدند. ادامه مطلب »