سه شنبه , ۱ مهر ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: مهر ۱۳۹۷

کارگاه آموزشی خلاصه نویسی کتاب در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز

IMG_20180929_103846

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور دانش آموزان دبیرستان فاطمیه، کارگاه آموزشی خلاصه نویسی کتاب در کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد. همزمان با هفته دفاع مقدس و در راستای ترغیب و تشویق دانش آموزان به مطالعه و کتابخوانی، کارگاه آموزشی خلاصه نویسی کتاب در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد. در این کارگاه که با حضور ... ادامه مطلب »

نشست کتابخوان کتابخانه ای با موضوع قیام امام حسین(ع)

IMG_20180923_154526

دومین نشست کتابخوان کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری با معرفی کتابهای عاشورا صورت گرفت. مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری با اعلام این خبر گفت: در این نشست که با موضوع محرم برگزار شد کتب: حماسه حسینی، نوشته مرتضی مطهری؛ مردی که اسرار سرزمین ها را می دانست، نوشته محمود پوروهاب، سخن عشق، نوشته فاطمه حسینی؛ بوی بهشت نوشته غلامرضا ... ادامه مطلب »

جمع خوانی کتاب زیبا صدایم کن صورت گرفت

IMG_20180923_155038_1

در راستای اجرای طرح کتابخوان ماه شهریور، کتاب زیبا صدایم کن نوشته فرهاد حسن زاده در کتابخانه جمع خوانی و معرفی شد. در این نشست مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری به معرفی کتاب پرداخت و گفت: کتاب «زیبا صدایم کن» برگزیده‌ شورای کتاب کودک و هیجدهمین جشنواره کتاب کانون پرورش فکری در سال ۱۳۹۵ شده است و در ... ادامه مطلب »

نمایشگاه کتاب با موضوع محرم در کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری برپاشد

۲۰۱۸۰۹۱۷_۰۸۵۴۲۹

مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری از برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع محرم در کتابخانه خبر داد. مهدی معتمدی با اشاره به دایر بودن یک هفته ای این نمایشگاه گفت: به کارگیری فرهنگ عاشورا، مستلزم مطالعه و کاوش در اخلاق دینی و معرفتی این حماسه بزرگ دینی است. وی افزود: این نمایشگاه، شامل کتابهایی در موضوع زندگی امام حسین(ع)، سیره، ... ادامه مطلب »

با حضور معاونان استاندار یزد کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز بازگشایی شد

IMG_2036

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری شهرستان مهریز پس از اتمام عملیات بهسازی، ظهر پنج‌شنبه ۲۲ شهریور در مراسمی با حضور معاونان سیاسی امنیتی و هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد، فرماندار مهریز و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بازگشایی شد. معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در این مراسم با قدردانی از توجه ویژه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به بهسازی کتابخانه‌های فرسوده، گفت: ... ادامه مطلب »

هفتمین نشست مثنوی خوانی کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد

cof

نشست مثنوی خوانی در روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۶/۱۵ با حضور علاقه مندان به مولانا برگزار شد. مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری، در خصوص برگزاری نشست های هفتگی مثنوی خوانی گفت: نشست های مثنوی خوانی با هدف توجه به مثنوی و بهره گیری از مفاهیم تعلیمی آن در روزگارمعاصر، توسعه فعالیت های فرهنگی و ادبی، آشنا کردن ... ادامه مطلب »

ششمین نشست مثنوی خوانی کتابخانه مجتمع فرهنگی برگزار شد

IMG_20180903_093810_885

در آستانه عید غدیر، ششمین نشست مثنوی خوانی با موضوع امیرالمومنین(ع) برگزار شد. در این نشست، استاد خواجه علی، ضمن تبریک فرار رسیدن عید سعید غدیرخم به تشریح اشعار مولوی در خصوص امام علی(ع) پرداخت و گفت: مولوی، شاعر پرآوازه ایران زمین، غزل ها و اشعار متعددی در مدح مولانا امیرالمومنین(ع) دارد. وی در ادامه به تشریح غزل ذیل پرداخت. ... ادامه مطلب »