جمعه , ۹ آبان ۱۳۹۹
آخرین مطالب

بایگانی ماهانه: آبان ۱۳۹۷

جمع خوانی کتاب آبان ماه کتابخانه مجتمع صورت گرفت

IMG_20181028_151601

کتاب «هیچ کس جرئتش را ندارد» نوشته حمیدرضا شاه آبادی در نشست کتابخوانی کتابخوان ماه، توسط مسئول کتابخانه و اعضاء فعال نوجوان کتابخانه معرفی و بخش هایی از آن خوانده شد.   ادامه مطلب »

سومین نشست فلسفه برای کودکان در کتابخانه مجتمع برگزار شد

IMG_4282

سومین نشست «فبک» با حضور جمعی از کودکان کتابخانه برگزار شد. این نشست ها که به صورت هفتگی برگزار می شود با هدف آموزش تفکر انتقادی، تفکر خلاقانه و پرسشگری، سه شنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۱۷ در بخش کودک کتابخانه برگزار می شود. در این نشست ها، از شرکت کنندگان خواسته می شود سوالات خود از محتوای کتاب ... ادامه مطلب »

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز و رئیس اداره بهزیستی شهرستان از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره بهزیستی شهرستان با حضور در کتابخانه عمومی مجتمع، از بخش کودک و نابینایان کتابخانه بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه­های عمومی شهرستان مهریز، سعید قریشی، رئیس کتابخانه های عمومی مهریز، توضیحاتی را در خصوص فعالیت های بخش کودک و گزارشی از منابع بخش بریل و کتاب های صوتی ارائه ... ادامه مطلب »

به میزبانی کتابخانه عمومی مجتمع کارگاه آموزشی سلامت روان برگزار شد

IMG_4337

دوره آموزشی «سلامت روان» روز شنبه، پنج آبان ماه، با حضور جمعی از کتابداران شهرستان مهریز در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد. سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز بیان داشت: این دوره آموزشی با هدف آشنایی اولیه با سلامت روان و ارتقاء و افزایش آگاهی و تغییر و اصلاح نگرش کتابداران به مسائل سلامت روان برگزار ... ادامه مطلب »

همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی مسابقه کتابخوانی هفت شهر عشق در کتابخانه مجتمع برگزار شد

IMG_20181022_184557

به همت کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری، مسابقه کتاب خوانی هفت شهر عشق برگزار شد.  سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های مهریز در خصوص برگزاری این مسابقه گفت: در روز دوشنبه، ۳۰ مهرماه، مسابقه کتاب خوانی هفت شهر عشق، با استقبال خوب دوستداران کتاب برگزار شد. وی افزود: این مسابقه، به صورت حضوری و در محل کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی ... ادامه مطلب »

بازدید دانش آموزان دبستان پسرانه سما از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری

IMG_20181013_121717

مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز از بازدید دانش آموزان پایه دوم دبستان سما از کتابخانه مجتمع خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه ­های عمومی شهرستان مهریز، با هدف آشنایی با کتاب و ترویج و ترغیب دانش آموزان به امر مطالعه و کتاب خوانی بازدید از کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری به عمل آمد. مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه ... ادامه مطلب »

دومین نشست فلسفه برای کودکان و سومین نشست قصه گویی مهرماه کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد

IMG_20181016_161033

به همت مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری، نشست قصه گویی و فلسفه برای کودکان در بخش کودک کتابخانه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه ­های عمومی شهرستان مهریز، به همت مهدی معتمدی، داستان «عطار و امانت» از کتاب «روزی بود و روزی نبود» برای کودکان عضو کتابخانه قصه گویی شد. ایمان مطهری نیا، کتابدار کتابخانه ... ادامه مطلب »

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب توجیه المسائل برگزار شد

IMG_4257

در نشستی با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز، کتابداران و کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتاب توجیه المسائل نوشته سید علی اصغر علوی جمع خوانی و معرفی شد. مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری در ابتدا، به معرفی و تبیین بخشهای مختلف کتاب پرداخت. سپس اعضاء شرکت کننده در این جلسه، پرسش هایی را در مورد ... ادامه مطلب »

رونمایی کتاب ماه به زمین آمده در کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری

IMG_4244

مراسم رونمایی از کتاب «ماه به زمین آمده» تالیف علی اصغر زارع بیدکی با حضور فرماندار و دیگر مسئولان در روز چهارشنبه ۲۵ مهرماه در کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری ضمن اعلام این خبر گفت: در این مراسم که با حضور ... ادامه مطلب »

برگزاری نشست کتاب خوان مدرسه ای با مشارکت دبیرستان دخترانه فاطمیه

IMG_20181010_093235

به همت مسئول و کتابداران کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز، نشست کتاب خوان مدرسه ای برگزار شد.  نشست کتاب خوان مدرسه ای کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری در روز دوشنبه مورخ ۲۲ مهرماه با حضور جمعی از دانش آموزان دوره دوم دبیرستان دخترانه فاطمیه برگزار شد. در این نشست، ۶ نفر از دانش آموزان به معرفی و ارائه کتاب ... ادامه مطلب »