شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب
فرماندار مهریز در بازدید از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری: فضای کتابخانه مجتمع شاد و جذاب است.

فرماندار مهریز در بازدید از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری: فضای کتابخانه مجتمع شاد و جذاب است.

فرماندار جدید مهریز در بازدید از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز از فضای مناسب و لذت‌بخش این کتابخانه ابراز رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه ­های عمومی شهرستان مهریز، فرماندار جدید شهرستان مهریز به اتفاق حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی متوسل، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان، از بخش های مختلف کتابخانه مجتمع بازدید کردند.

رضا زارع زاده، فرماندار شهرستان مهریز، ضمن ابراز رضایتمندی از فضای مناسب کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری اظهار داشت: از عواملی که در گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بسیار حائز اهمیت بوده و نقش مهمی ایفا می کند وجود فضاهای مناسب و مجهز به امکانات مورد نیاز مراجعان است.

زارع­ زاده، بر اهمیت و جایگاه کتابخانه ­های عمومی در توسعه فرهنگی جامعه تأکید کرد و کتابخوانی را بهترین راه برای افزایش دانش عمومی دانست.

فرماندار مهریز، در ادامه، خواستار برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز با حضور مدیرکل کتابخانه ­های عمومی استان یزد در جهت بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز شد.

سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه­ های عمومی مهریز، ضمن خوشامدگویی از حضور فرماندار و حجت­الاسلام والمسلمین محمدعلی متوسل، به ارائه معرفی کتابخانه­ های عمومی شهرستان پرداخت.

مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری نیز در این بازدید، توضیحاتی در خصوص بخشهای مختلف کتابخانه و فعالیت های فرهنگی و آموزشی این کتابخانه ارائه کرد.

گفتنی است، کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز، با صرف مبلغ ۱میلیارد و چهارصد میلیون ریال، بهسازی و در شهریور سال گذشته به بهره برداری رسید و هم اکنون ۱۵۰۰ عضو فعال و بیش از ۲۸هزار نسخه کتاب دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*