چهارشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب
نخستین نشست نمایش نامه خوانی در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد

نخستین نشست نمایش نامه خوانی در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد

با خوانش نمایش نامه «پیک نیک در میدان جنگ»، نخستین نشست نمایش نامه خوانی کتابخانه مجتمع در روز چهارشنبه ۲۶ تیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مهدی معتمدی با اعلام این خبر گفت: با توجه به تجربه خوب نشست های کتابخوان و استقبال مخاطبان، طرح نشست های نمایش نامه خوانی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور ارائه شد و کتابخانه مجتمع در اولین گام و با حضور پرشور اعضاء فعال کودک و نوجوان و با کارگردانی الهام زارع زاده، کتابدار کتابخانه اولین نشست نمایش نامه خوانی را برگزار کرد.

معتمدی، در ادامه بیان کرد: در این نشست، نمایش نامه «پیک نیک در میدان جنگ» با نقش خوانی اعضاء کودک کتابخانه در بخش کودک برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی مجتمع با اشاره به این که نمایش نامه خوانی یک فعالیت گروهی و تمرین متن خوانی است لذا، در صدد هستیم تا این نشست ها را به صورت ماهیانه برگزار کنیم.

گفتنی است، سلسله نشست های نمایشنامه خوانی از فعالیت های ترویجی کتابخانه های عمومی است که با هدف خوانش بهترین نمایشنامه های ایران و جهان، معرفی سبک ادبی نمایشنامه و نمایشنامه نویسان برتر به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*