پنج شنبه , ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب
به مناسبت هفته جهانی کودک: معاون فرماندار مهریز از بخش کودک کتابخانه مجتمع فرهنگی بازدید کرد

به مناسبت هفته جهانی کودک: معاون فرماندار مهریز از بخش کودک کتابخانه مجتمع فرهنگی بازدید کرد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار مهریز همزمان با هفته جهانی کودک از بخش کودک کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مهدی معتمدی مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز با اعلام این خبر گفت: محمد جواد برزگر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار به همراه سعید قریشی رئیس اداره کتابخانه های مهریز، سید کاظم حسینی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و حسن زارعیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز به مناسبت هفته جهانی کودک از بخش کودک کتابخانه بازدید و با فعالیت های این بخش آشنا شدند. 

محمد جواد برزگر، در ضمن این بازدید بیان کرد: تشویق و ترغیب کودکان برای مراجعه به کتابخانه بسیار حائز اهمیت است لذا، شاداب سازی بخش کودک کتابخانه نقش مهمی در علاقه مند کردن کودکان به حضور و استفاده از این بخش دارد.

معاون فرماندار مهریز در پایان خواستار برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت هفته جهانی کودک شد و گفت: کتابخانه های عمومی شهرستان برنامه های خوبی را در هفته کودک به نمایش بگذارند و از این طریق در جذب مخاطبان کودک تلاش کنند.

در جریان این بازدید سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز گفت: بخش کودک کتابخانه نقش مهمی در علاقه مند کردن این گروه به مطالعه دارد و به همین منظور، بهسازی، زیباسازی، ساماندهی و تجهیز بخش کودک کتابخانه‌ها از سال گذشته آغاز شد که تاکنون سه باب کتابخانه شهری و ۲ کتابخانه روستایی در شهرستان بهسازی شده است.

سعید قریشی افزود: بخش کودک کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز در فضایی به مساحت ۳۵ متر مربع و باصرف ۵۰میلیون ریال هزینه در سال گذشته راه اندازی و تجهیز شد.

گفتنی است شهرستان مهریز ۱۲ کتابخانه عمومی با ۱۴۲ هزار نسخه کتاب دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*