چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین مطالب
نشست کتابخوان ماه آبان کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد

نشست کتابخوان ماه آبان کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد

نشست کتابخوان کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری با حضور سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز و حسن زارعیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از اعضاء کتابخانه در روز پنج شنبه ۲ آبان در محل کتابخانه مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی با اعلام این خبر گفت: امیدواریم با استمرار این گونه نشست ها، گامی در نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی در جامعه برداریم.

وی در ادامه گفت: نشست های کتابخوان به صورت ماهانه و با هدف افزایش سرانه مطالعه و کمک به فرهنگ کتابخوانی در کتابخانه مجتمع برگزار می شود که با استقبال مردم و اعضاء کتابخانه مواجه شده است.

گفتنی است در این نشست، کتاب های “حماسه حسینی” تالیف شهید مطهری توسط حامد پارسا عضو فعال کتابخانه، “امام رضا(ع) و زندگی” نوشته مهدی غلامعلی توسط مهدی معتمدی مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری، “دیوانی از دیوانه ای” سروده غلامحسین زارع بیدکی توسط همین شاعر مهریزی و کتاب “زندگانی پیامبر اکرم(ص)” نوشته سمیح عاطف زین توسط سید سعید سیدرضایی کتابدار کتابخانه معرفی و به اشتراک گذاشته شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*