چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین مطالب
همزمان با شروع هفته کتاب؛ بازدید مدارس از کتابخانه مجتمع فرهنگی صورت گرفت

همزمان با شروع هفته کتاب؛ بازدید مدارس از کتابخانه مجتمع فرهنگی صورت گرفت

همزمان با شروع هفته کتاب بازدید مدارس از کتابخانه و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی برای دانش آموزان دبستان ام لیلی در روز دوشنبه ۲۰ آبان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، در اولین روز از هفته کتاب، دانش آموزان پایه سوم و ششم دبستان دخترانه ام لیلی از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری دیدن کردند.

مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی با اعلام این خبر گفت: هفته کتاب و کتابخوانی فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی دانش آموزان با کتابخانه های شهر می باشد.

وی، همکاری خوب مدارس با کتابخانه ها را امیدبخش دانست و گفت: حضور دانش آموزان در کتابخانه و اجرای برنامه های فرهنگی موجب تشویق کودکان به امر کتاب و کتابخوانی می شود و همچنین موجب دلگرمی کتابداران جهت ارائه خدمات فرهنگی نیز هست.

گفتنی است، بلندخوانی از کتاب «کلیله و دمنه» توسط مهدی معتمدی مسئول کتابخانه برای دانش آموزان پایه سوم دبستان ام لیلی و قصه گویی از کتاب «ایلا نگهبان باغ وحش» توسط سیده شازده علوی کتابدار کتابخانه برای پایه ششم دبستان ام لیلی و بازدید دانش آموزان و معرفی بخش های مختلف کتابخانه از جمله فعالیت های صورت گرفته در روز اول هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه مجتمع بود.  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*