پنج شنبه , ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
آخرین مطالب
به همت کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی نشست نمایش نامه خوانی در دبستان دخترانه سیدالشهداء برگزار شد

به همت کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی نشست نمایش نامه خوانی در دبستان دخترانه سیدالشهداء برگزار شد

به همت کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی، نشست نمایش نامه خوانی با اجرای ۴ نفر از دانش آموزان در سالن اجتماعات دبستان دخترانه سیدالشهداء مهریز در روز دوشنبه ۱۸ آذرماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری با اعلام این خبر گفت: نشست های نمایش نامه خوانی با هدف ایجاد اعتماد به نفس،داشتن نقش اصلاحى غیرمستقیم، ایجاد خلاقیت، تقویت فن بیان و ترویج فرهنگ کتابخوانی با هدایت سیده شازده علوی کتابدار کتابخانه تمرین و در مدارس اجرا می شود.

معتمدی در ادامه گفت: ۴ نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه سیدالشهداء که از اعضاء فعال کتابخانه هستند در کلاس های نمایش نامه خوانی کتابخانه شرکت کرده و با تمرین نمایش «خدا با همه مهربان است» از کتاب «نمایش نامه های آسان» نوشته حسن دولت آبادی و به کارگردانی سیده شازده علوی به اجرای این اثر هنری در حضور دوستان خود پرداختند.

در پایان مراسم، با اهداء جایزه از فاطمه زارع بیدکی، نازنین زهرا دهقانی زاده، مینا زارع بیدکی و فاطمه زارع بیدکی تقدیر شد.

گفتنی است، سلسله نشست های نمایشنامه خوانی از فعالیت های ترویجی کتابخانه های عمومی است که با هدف خوانش بهترین نمایشنامه های ایران و جهان، معرفی سبک ادبی نمایشنامه و نمایشنامه نویسان برتر به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*